co zyskasz jako projektant dzięki
INTERIOR DESIGN ZONE?

DOSTĘP DO SZEROKIEJ
GRUPY DOCELOWEJ I ŚWIETNA
FORMA REKLAMY

Im więcej informacji w jednym miejscu, tym więcej zysku dla wszystkich, zarówno w czasie jak i w budżecie. Jako projektant, skrócisz czas na poszukiwanie składowych do Twojego projektu, czyli produktów firm głównie polskich, bo tutaj Inwestorzy zaopatrują się w wyposażenie do swoich mieszkań / domów / gabinetów / biur i innych miejsc. Jako przedstawiciel firmy / właściciel będziesz miał możliwość szybkiego dotarcia do grupy docelowej. Reklama w IDZ stanie się dla Ciebie najsilniejsza w sieci i to w chwili tego przekazu.

NOWE KONTAKTY
I SZANSA WARTOŚCIOWEJ
WSPÓŁPRACY W ZLECENIACH

Często pytamy i błądzimy, gdy szukamy ogłoszeń, współtwórców czy partnera biznesowego do projektów. Platforma IDZ jest odpowiedzią na potrzeby rynku, zarówno dla firm jak i projektantów. To tutaj są tworzone nowe realizacje, ale też jest to miejsce, gdzie poszerzamy nasze kontakty. Dzięki IDZ i obecnych tutaj firmach i projektantach, poznajemy nowe trendy, odkrywamy nowe produkty, a wiadomości o nowych firmach będą szybsze i sprawniejsze.

OLBRZYMIA BAZA MATERIAŁÓW I
TEKSTUR W JEDNYM MIEJSCU, OFERTY
BRANŻOWYCH SZKOLEŃ

Nareszcie skończysz pracę wcześniej lub o wyznaczonej godzinie, a zaoszczędzony czas na poszukiwanie brył 3D/tekstur przeznaczysz na spotkania z firmami, których jeszcze nie znasz albo odwiedzisz tych, którzy mają coś nowego w ofercie i powinieneś o tym wiedzieć. To olbrzymie ułatwienie dla firm w dotarciu z produktem do projektantów, a dla tych drugich na co raz to atrakcyjniejsze projekty. I oczywiście, z każdym następnym projektem, pozyskanie jeszcze bardziej zadowolonych Inwestorów.

poznaj nasz sklep i wszystkie
PRODUKTY

Potrzebujesz aplikacji do tworzenia mood board, masz chaos w teczce gdy idziesz do Inwestora, nie wiesz jakie oprogramowanie do projektowania wybrać, potrzebujesz próbniki, … i wiele innych istotnych materiałów musisz posiadać jako projektant – znajdziesz je w naszym sklepie.

Jesteś właścicielem marki, produktu, usługi – tutaj możesz zamieścić swoją wizytówkę. Będzie łatwiej i szybciej nam Ciebie poznać, a Ty wzbogacisz się o kolejne kontakty z projektantami i wzrośnie sprzedaż Twojego asortymentu.

IDŹ DO SKLEPU

chcesz współtworzyć
INTERIOR DESIGN ZONE?

Chcesz wypromować swoje produkty i usługi? Wesprzeć pracę projektantów gotowymi bryłami i teksturami? Oferujesz szkolenia? Skorzystaj z naszego portalu.

To przestrzeń dla projektantów, wciąż rozwijana i dostosowywana do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników. Twórz ją z nami! Wszelkie pomysły na rozwój, uwagi istniejących rozwiązań i propozycje współpracy – mile widziane.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI